Do you know how XOXO WiFi works? Learn more

XOXO WiFi Blog

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata podróży! Śledź XOXO blog, aby czerpać inspirację do nowych wojaży i zdobywać cenne wskazówki i tipy na temat podróży. Jeśli kochasz świat, ludzi i obce kultury, to miejsce dla Ciebie!

Share post
Udostępnij
Kopiuj

Dlaczego warto mieć XOXO WiFi w swojej firmie? - XOXO WiFi

Dodano: 24.08.2023, Zaktualizowano: 12.12.2023,

Wraz ze wzrostem inwestycji zagranicznych na terenie naszego kraju, rośnie także ilość podróży służbowych do bliskich jak i dalszych zakątków świata. Podróże służbowe mogą trwać nawet do kilku miesięcy, więc niezmiernie ważne jest, aby jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić pracownikowi ten czas poza domem.

Okazuje się, że w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem podróży służbowych jest stały dostęp do Internetu, nie tylko ze względu na utrudniony kontakt z rodziną pozostającą w kraju, ale również z szefem i współpracownikami. Niezmiernie ważne jest, aby w razie jakichkolwiek problemów mieć możliwość w każdym miejscu i czasie podłączyć się do Internetu i sprawdzić potrzebne informacje. Dodatkowo, stały kontakt z bliskimi nie tylko wpłynie na komfort podóży, ale też zwiększy wydajność pracownika.

workation

Zdecydowaną nowością na polskim rynku są bezprzewodowe routery mobilne z nielimitowanym Internetem. Pomysł ten od wielu lat jest realizowany m.in. w Japonii, a mini routery dodawane są do pokojów hotelowych i z powodzeniem wykorzystywane są zarówno przez turystów jak i klientów biznesowych. Jakie korzyści niesie ze sobą mobilny internet? Mimo że opłaty roamingowe zostały zmniejszone na terenie całej Unii Europejskiej, to po przekroczeniu limitu danych mobilnych, minut i SMSów w naszej taryfie wciąż możemy doznać szoku po otrzymaniu rachunku. Dzięki internetowi mobilnemu klient płaci stałą sumę za tzw. day pass i korzysta z nielimitowanej ilości danych bez dodatkowych opłat.
XOXO WiFi za granicęTakie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w najbardziej odległych destynacjach takich jak m.in.: Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Japonia, Chiny, Hong Kong, Malezja, Singapur, Korea Południowa, gdzie przypadkowo włączony roaming może zrujnować nasz budżet nawet w kilka sekund. W takim wypadku najwygodniej jest korzystać z przenośnego mini routera, który zawsze możemy mieć przy sobie - mogąc w każdym momencie dzielić się naszymi przeżyciami z rodziną i przyjaciółmi przez media społecznościowe, bez problemu dotrzeć na miejsce biznesowego spotkania, a nawet zdalnie łączyć się z komputerami w Polsce. Dodatkowo z tego kieszonkowego urządzenia może z powodzeniem korzystać jednocześnie kilku pracowników.

Nie zapominajmy, że podróż służbowa to nie tylko praca. Router XOXO WiFi z pewnością ułatwi zwiedzanie, umożliwiając wyszukanie miejsca do zjedzenia, godzin otwarcia muzeów czy rozkłady jazdy transportu publicznego.

Mobilny router XOXO WiFi to świetny pomysł na urozmaicenie i ułatwienie zagranicznych podróży służbowych. Każda firma powinna dać szansę temu małemu urządzeniu o wielkiej mocy.

Share post
Udostępnij
Kopiuj

Sprawdź także

Routerzawsze tam gdzie Ty!

KUP TERAZ

Newsletter

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać nowe aktualizacje!

They trusted us:

We use cookies and similar technologies to analyze website traffic, customize it to your preferences, and display more relevant advertisements. Anonymous data collected through cookies is shared with trusted partners who may combine it with other information they have about you. Learn more