Rent your XOXO WiFi
with unlimited internet access


Rent a portable router and enjoy connectivity wherever you are!
A portable router with Internet access in 140 countries around the world.

 

 • Check the price

XOXO Pocket WiFi

Portable WiFi created for people traveling abroad.
 Thanks to e-SIM technology, you have Internet access with the best coverage in over 140 countries around the world.

Modem - XOXO WiFi

That's why YOU NEED IT

 • UNLIMITED INTERNET

  After your daily data package has been used, you will continue to have internet access, though at a slower speed.

 • SECURE AND PRIVATE

  XOXO WiFi utilizes state-of-the-art technologies to ensure the security of your data and protect it from hacking attempts.

 • Save up to 95%

  Through partnerships with over 350 global operators, XOXO WiFi is able to offer highly competitive Internet rates in more than 140 countries.

 • NO HIDDEN COSTS

  By paying for the router and Internet in advance, you can avoid unexpected high Internet bills in the future

Hotspot - XOXO WiFi


 

Why you'll love XOXO WiFi?

 
 • Turn on navigation
  on your smartphone.

  Waze, Google Maps, Trip Advisor.

 • Stay in touch
  with friends and family.

  Mail, Skype, WhatsApp, Viber.

 • Share your impressions
  on social networks.

  Facebook, Twitter, Instagram.

 • Surf the internet
  when you like it.

  No restrictions.

Get it in 4 easy steps

 


 

Our coverage

Coverage map - XOXO WiFi
Unlimited WiFi - XOXO WiFi

Unlimited WiFi

for just € - a day

no matter where you go

Price for Prague:

- for - days

Rent now


Trusted by thousands travelers every month!

 • I used XOXO WiFi device in Oman. - XOXO WiFi
  We were cycling, so most of our time we spent outside the cities and in the desert. We had also local SIM card which not always worked, but XOXO WiFi always was able to connect us to internet. Thanks to that we were always able to send the message to our friends in case something happend.

  I used XOXO WiFi device in Oman.

 • Greate service in USA, Canada and Mexico! - XOXO WiFi
  XOXO WiFi performed very well throughout the 30 day trip. Every now and then there were problems with access to the Internet, but this was more due to the poor range of operators (desert areas)...

  Greate service in USA, Canada and Mexico!

 • South Africa trip - XOXO WiFi
  I used XOXO WiFi for my South Africa trip and loved it! We connected two smartphones and it worked perfectly fine for our entire holiday....

  South Africa trip

 • Loved using XOXO WiFi in South Africa. - XOXO WiFi
  I had WiFi for most of the time. It was really nice to post some photos on Instagram while traveling, but also for checking our email and so on. Really recommend the use of the XOXO WiFi!

  Loved using XOXO WiFi in South Africa.

 • 100% recommended for Digital Nomads! - XOXO WiFi

  100% recommended for Digital Nomads!

 • Martina - Thailand - XOXO WiFi
  Very good range, quality of customer service is OUTSTANDING. We had five devices connected to Xoxo and it worked well. Just one device can be used in few different countries. It's valuable traveller's gadget.

  Martina - Thailand

 • Greate to be honest - Trip Europe - XOXO WiFi
  Very well working mifi. Used it during my trip to Europe (Czech Republic, Austria, Hungary and Romania). With one device I stayed connected in four countries. Good Internet quality, didn't have any problems. I can recommend it for every traveller :)

  Greate to be honest - Trip Europe

WE WORK FOR MANY BRANDS

XOXO WiFi to możliwość użytkowania Internetu poza granicami kraju! Dzięki nam otrzymujesz możliwość ograniczenia wysokich rachunków za połączenia internetowe oraz telefoniczne. Nasza oferta działa na całym świecie. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz możliwość podróżowania z najlepszym zasięgiem internetowym aż do 140 państw!

Jak uniknąć wysokich opłat za Internet mobilny za granicą?

Powszechnie sądzi się, że bez narażania się na bardzo wysokie koszty możemy korzystać z Internetu jedynie w obrębie Unii Europejskiej. Wiele sieci oferuje nam bowiem kilka darmowych GB w UE. Co więcej, za przekroczenie wyznaczonego limitu bardzo często musimy zapłacić niemałą sumę.

Sytuacja przedstawia się jeszcze gorzej, jeżeli wybieramy się do kraju poza granicami UE. Podstawową kwestią, jaka zdeterminuje nasze ostateczne opłaty za Internet będzie wówczas to, do jakiego konkretnie kraju się wybieramy. Ogólny podział państw stosowany przez większość sieci komórkowych przedstawia się następująco:

Im dalsza będzie strefa, do której podróżujemy, tym droższy będzie bezprzewodowy Internet.

Zastanawiasz się, jak uniknąć wysokich opłat za korzystanie z Internetu bezprzewodowego poza granicami kraju? Odpowiedzią jest XOXO WiFi! Internet bezprzewodowy bez limitu już od 32 zł za dzień!

Internet mobilny do laptopa na wakacjach i nie tylko

Jaki Internet mobilny wybrać? XOXO Wifi! Bez względu na to, czy podróżujesz po krajach Unii Europejskiej, czy znajdującymi się poza jej granicami, przenośne Wi-Fi będzie doskonałym wyborem. XOXO WiFi to nielimitowany Internet w każdym wybranym przez Ciebie kraju. Kiedy wykorzystasz wykupiony pakiet danych, twoja sieć nie wyłączy się, a jedynie zwolni.

Wszystkie routery dostępne na naszej stronie posiadają wbudowane innowacyjne technologie zabezpieczające dane naszych klientów. Wszystko po to, abyś nie musiał martwić się o ich kradzież nawet w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Dzięki współpracy z setkami operatorów na całym świecie, XOXO WiFi może zaoferować znacznie niższe stawki za Internet niż inne sieci komórkowe. Co ważne, każdy klient opłaca router oraz Internet zanim go dostanie. Dzięki temu nikogo nie zaskoczy wysoki rachunek za Internet!

Nielimitowany Internet mobilny w każdym miejscu na świecie

Internet bezprzewodowy bez limitu to korzystne rozwiązanie dla każdego. Dzięki temu będziesz mógł pozostać w stałym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, którzy zostali w Polsce, a także udostępniać w mediach społecznościowych najpiękniejsze obrazy uwieczniające Twoją podróż.

To jednak nie wszystko. Mobilny router Wi-Fi znajdujący się w Twoim plecaku, torebce czy kieszeni umożliwi dostęp do Internetu na smartfonie, dzięki czemu lokalizacja będzie bez przerwy aktywna. Jest to niezwykle istotne w trakcie podróży do nieznanych miejsc. Przemieszczasz się z jednego miejsca dzikiego świata w inny jego zakątek? Masz chwilę, aby przejrzeć portale społecznościowe lub porozmawiać ze znajomymi, ale znajdujesz się w środku niczego? XOXO WiFi to odpowiedź na każdą Twoją potrzebę!

Przenośny router Wi-Fi za granicą - tanio, łatwo i szybko!

Marzy Ci się Internet mobilny bez limitu danych na egzotycznych wakacjach? Nie chcesz być uzależniony jedynie od hotelowego Wi-Fi? Sprawdź, jak szybko, łatwo i tanio zdecydować się na zakup przenośnego routera z XOXO WiFi! Na naszej głównej stronie internetowej znajdź zakładkę "zamów/cennik". Po kliknięciu w nią wypełnij krótki formularz.

Tam, uzupełnij miasto, kraj lub kontynent, do jakiego będziesz podróżować, a także termin używania routera. Określ też ilość urządzeń, jakie będą podłączone do urządzenia. Tylko w ten sposób uda nam się wybrać urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom! Po prawej stronie zakładki wyświetli się ostateczna kwota do zapłaty.

Po przejściu dalej, wypełnij dane dostawy oraz zwrotu. Twój router zostanie dostarczony do Ciebie kilka dni przed podróżą. Jeżeli jednak jest już za późno na przesyłkę, możesz odebrać go w jednym z punktów XOXO WiFi we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie oraz Warszawie - nawet 30 min po złożeniu zamówienia!

Po dotarciu do kraju, router uruchomi się automatycznie we wskazanym przez Ciebie dniu. Internet za granicą będzie służył Ci nawet wtedy, gdy pakiet wykupionych GB skończy się, a Ty nie będziesz musiał dopłacać ani złotówki po powrocie do kraju! Będzie on po prostu wolniejszy, jednak nadal pozostaniesz w kontakcie z bliskimi.

Co ważne, po powrocie do kraju istnieją dwie opcje. Pierwsza z nich to odesłanie routera z powrotem do nas. Druga to z kolei kupno urządzenia na własność.

Dlaczego bezprzewodowy Internet XOXO WiFi?

XOXO WiFi to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów! Tani Internet w przenośnym routerze, do którego możesz podpiąć wszystkie potrzebne urządzenia to wynalazek na miarę obecnych czasów. Pozostań w ciągłym kontakcie z bliskimi, dziel się zdjęciami ze swojej podróży i ciesz się niezawodnym Internetem w każdym miejscu na świecie!